Zabiegi na ciało

CITY SPA & WELLNESS KATOWICE

ROMANTYCZNY MASAŻ DLA DWOJGA – masaż dla pary do idealny pomysł na randkę lub prezent na rocznicę ślubu. Wspólny relaks w SPA połączony z aromaterapią w atmosferze pięknych zapachów i blasku świec sprawi, że będą to niezapomniane chwile spędzone z ukochaną osobą. Jest to również możliwość spotkania z przyjaciółką lub niespodzianka dla mamy i córki. Chcemy aby ten czas był dla Was szczególny dlatego na powitanie podajemy lampkę schłodzonego szampana.

Cena 280 zł (60 min)

RELAKSACYJNY MASAŻ CIAŁA Z AROMATERAPIĄ – masaż wykonywany ciepłym olejem daje uczucie odprężenia dla ciała i umysłu. Cudowny zapach olejków i delikatny blask świec tworzą aurę zmysłowości i dają poczucie wyciszenia od zgiełku codziennych obowiązków. Ciało po masażu jest rozluźnione i wypełnione pozytywną energią.

Cena 140 zł (60 min)

CZEKOLADOWY MASAŻ CIAŁA „ENDORFINA” – czekolada to dobroczynne źródło polifenoli i witamin, posiada silne właściwości odżywcze oraz stymulująco-drenujące. Poza działaniem wyszczuplającym, czekolada wykazuje również działanie aromaterapeutyczne i relaksujące. Jest także bogata w magnez, sole mineralne i żelazo, a dzięki pięknemu zapachowi pobudza produkcję „endorfin” tzw. „hormonów szczęścia”. Skóra po masażu czekoladą jest miękka i gładka o zdrowym kolorycie i pięknym zapachu.

Cena 170 zł (60 min)

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – masaż kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego to rytuał zaczerpnięty z filozofii Dalekiego Wschodu, który równoważy przepływ energii w ciele. Daje niesamowite uczucie harmonii, wycisza i usuwa nagromadzony stres. Ciepły olej stosowany w masażu doskonale odżywia ciało i detoksykuje komórki. Głęboki relaks płynący z ciepła kamieni przynosi uczucie odprężenia i spokoju wewnętrznego.

Cena 200 zł (90 min)

CZEKOLADOWA ROZKOSZ DLA CIAŁA – apetyczna czekoladowa uczta dla ciała i zmysłów. Substancje zawarte w czekoladzie działają odżywczo na naszą skórę, a jej subtelny zapach podnosi poziom endorfin i poprawia samopoczucie. W trakcie zabiegu wykonujemy aromatyczny peeling, który doskonale złuszcza martwy naskórek i przygotowuje ciało do dalszej pielęgnacji. Następnie relaksacyjny masaż, który rozluźni napięcie mięśni i wprowadzi nas w stan błogiego relaksu. Zakończenie rytuału to „czekoladowa uczta” kiedy pokrywamy ciało odżywczą masą czekoladową. Efekt zabiegu: odżywienie skóry, wygładzenie i detoks nagromadzonych toksyn.

Cena 250 zł (90 min)

RELAKS DLA CIAŁA I ZMYSŁÓW – ten zabieg to wspaniała regeneracja dla naszej skóry. Połączenie peelingu i masażu relaksacyjnego z aromaterapią to harmonia dla duszy i odżywienie dla ciała. Skóra złuszczona po peelingu jest zdetoksykowana i jedwabiście miękka w dotyku. Masaż skutecznie zlikwiduje nagromadzony w ciele stres i napięcie, natomiast maska odżywczo-nawilżająca sprawi, że skóra po zabiegu będzie dotleniona i wygładzona.

Cena 220 zł (75 min)

JEDWABNA UCZTA DLA CIAŁA – to pielęgnacja ciała, która wykonywana systematycznie przyniesie niesamowite efekty w postaci gładkiej i cudownie odżywionej skóry. Jedwab to ukochany materiał kobiet. Jest jak one delikatny i subtelny w dotyku. W zabiegu wykonujemy aromatyczny peeling ciała. Dodatkowo otulona w nawilżającą maskę poczujesz się pełna witalności i energii, a twoja skóra będzie elastyczna i piękna.

Cena 120 zł (40 min)

 vinci

LIPORADIOLOGIA VINCI to nowoczesne urządzenie dzięki któremu możemy skutecznie modelować sylwetkę. Wykorzystuje najnowsze technologie do walki z cellulitem i wiotkością skóry: fale radiowe, światło LED, podczerwień oraz masaż próżniowy vaccum. Działanie bipolarnej fali radiowej powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych i obkurczanie tkanek. Światło LED i podczerwień usprawniają przepływ limfy i pomagają w metabolizacji komórek tłuszczowych. Najlepsze efekty przynosi seria 10 zabiegów, a następnie wykonywanie zabiegów podtrzymujących kondycję skóry raz, dwa razy w miesiącu. Podczas serii zabiegów zalecane jest picie dużych ilości wody.

Cena zabiegu: 

– 100 zł (30 min) – uda, pośladki

– 150 zł (40 min) – uda, pośladki i brzuch

– 180 zł (60 min) – uda, pośladki, brzuch, boczki i ręce

 

Facebook