lip1

    NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

W MODELOWANIU SYLWETKI

lipo2

CENA ZABIEGU uzależniona jest od tego nad którą partią ciała chcesz popracować najbardziej, możesz wybrać odpowiedni czas zabiegu. Przed każdym zabiegiem wykonujemy konsultację i dobieramy odpowiednie parametry (ilość zabiegów i czas).

– 99 zł (30 min);

– 130 zł (40 min);

– 180 zł (60 min) 

LipoRadioLogie™ VINCI to  urządzenie przeznaczone  do modelowania sylwetki oraz zabiegów silnie liftingujących skórę wzbogacone o dodatkowe technologie.

To innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych .

LipoRadioLogie™ VINCI  posiada w swoim wyposażeniu:

  • BIPOLARNĄ FALĘ RADIOWĄ
  • PODCZERWIEŃ I ŚWIATŁO LED
  • MASAŻ MECHANICZNY ROLKAMI
  • VACUUM

Dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej o częstotliwości 1MHz jesteśmy w stanie opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową; przenikalność fali radiowej w urządzeniach LipoRadioLogie ™ VINCI dochodzi między 0,5- 1,5 cm w głąb tkanki.

lipo4

Podczerwień oraz światło LED o długości fali 690-2500 nm idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek.

Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

lipo5

Cykliczne zasysanie fałdu skórnego to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione.

Głowica therma RF z funkcją fractional RF dedykowana jest do zabiegów liftingujących, anti-aging, wygładzających skórę, a także poprawiających jej elastyczność. Specjalne wymienne końcówki do głowicy zakończone są mikro elektrodami, które umożliwiają głęboką penetrację skóry. Fala radiowa przenikająca przez końcówkę równomiernie przenika się w głąb skóry. W zależności od wyboru zagęszczenia elektrod regulujemy głębokość przenikania fali radiowej – od naskórka po skórę właściwą.

lipo6

Tak skonstruowana głowica umożliwia tzw frakcjonowanie RF, które zmusza skórę do głębokiej odnowy. Uaktywnia jej wszystkie procesy naprawcze, tym samym przyczyniając się do re modelingu kolagenu, a także stymulacji fibroblastów do produkcji najważniejszych włókien podporowych skóry. Fractional Rf dostarcza energię skuteczniej do głębokich warstw skóry właściwej niż tradycyjne  lasery frakcyjne. Energia cieplna przenika do głębokości ok. 400 mikronów. Dzięki zastosowaniu fractional Rf pozostają zminimalizowane uszkodzenia  naskórka.

Z LipoRadioLogie ™ Vinci  osiągniesz sukces !!!

Facebook