O nas

CITY SPA & WELLNESS KATOWICE

CITY SPA & WELLNESS to salon z długoletnią tradycją, funkcjonujący od 2003 roku i zarządzany przez dwie kobiety: Joannę Skorek-Kopcik i Mirosławę Śmietanę. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet, będące połączeniem pasji kosmetycznej, filozofii wellness i zamiłowania do zdrowego trybu życia. Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm właścicielek dają poczucie bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów i sprawiają, że wizyta w City Spa & Wellness jest wyjątkowa.

Współpracujemy tylko z wiarygodnymi i solidnymi partnerami. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są wysokiej jakości preparatami profesjonalnymi marki Skinceuticals i Sesderma oraz AA Institute Prestige.

Wierzymy, że przez kilkanaście lat udało nam się stworzyć miejsce w którym każdy poczuje się jak u siebie. Kochamy swoją pracę, dlatego cały czas dalej rozwijamy się i wprowadzamy nowe technologie.

 

NASZ ZESPÓŁ

Personel naszego SPA to doświadczony zespół dyplomowanych kosmetyczek i absolwentek kosmetologii, który otocza naszych klientów profesjonalną i troskliwą opieką.
Joanna Skorek-Kopcik
kosmetolog, współwłaścicielka SPA
Please specify image url

Ukończyła studia podyplomowe na wydziale kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Od 13 lat z sukcesem, wspólnie zarządza City SPA & Wellness. Ekspert ds. zdrowia i urody, mentorka w organizacji kobiecej Dress for Success gdzie prowadzi warsztaty z zakresu pielęgnacji i wizażu. Osoba bardzo otwarta, energiczna i pełna nowych pomysłów. Najważniejsza jest dla niej jakość świadczonych usług i potrzeby swoich klientek. 

Mirosława Śmietana
kosmetolog, współwłaścicielka SPA
Please specify image url

Ukończyła studia podyplomowe na wydziale kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Wspólne zarządzanie SPA to dla niej doskonały przykład, że można pogodzić biznes z przyjaźnią. Jest osobą pełną optymizmu i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dba o marketing w SPA i zajmuje się organizacją spotkań dla naszych klientek.

Facebook