O nas

CITY SPA & WELLNESS KATOWICE

CITY SPA & WELLNESS to salon z długoletnią tradycją, funkcjonujący od 2003 roku i zarządzany przez dwie kobiety: Joannę Skorek-Kopcik i Mirosławę Śmietanę. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet, będące połączeniem pasji kosmetycznej, filozofii wellness i zamiłowania do zdrowego trybu życia. Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm właścicielek dają poczucie bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów i sprawiają, że wizyta w City Spa & Wellness jest wyjątkowa.

Współpracujemy tylko z wiarygodnymi i solidnymi partnerami. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są wysokiej jakości preparatami profesjonalnymi marki Skinceuticals i Sesderma oraz AA Institute Prestige.

Wierzymy, że przez kilkanaście lat udało nam się stworzyć miejsce w którym każdy poczuje się jak u siebie. Kochamy swoją pracę, dlatego cały czas dalej rozwijamy się i wprowadzamy nowe technologie.

 

Mirosława Śmietana
kosmetolog, właścicielka SPA
Please specify image url

Ukończyła studia podyplomowe na wydziale kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Zarządzanie SPA to dla niej doskonały przykład, że można pogodzić biznes z rodziną. Jest osobą pełną optymizmu i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dba o marketing w SPA i zajmuje się organizacją spotkań dla naszych klientek.

NASZ ZESPÓŁ

Personel naszego SPA to doświadczony zespół dyplomowanych kosmetyczek i absolwentek kosmetologii, który otocza naszych klientów profesjonalną i troskliwą opieką.

Facebook